Mironova Foundation покаже проект «Траєкторія» українських митців Альони Кузнєцової та Юрія Мусатова

14 травня Mironova Foundation презентує спільний проект «Траєкторія» від українських митців Альони Кузнєцової та Юрія Мусатова.

Арт-проект «Траєкторія» є художнім дослідженням  таких понять, як рух, динаміка, енергетика, їх взаємодії та впливу на емоційні поля, створення певних настроїв, які народжуються при поєднанні або перетинанні траєкторій рухів окремих об’єктів, масс, особистостей.

Динамічний безпредметний живопис Альони Кузнєцової із серії «Механічний балет. Акт II» своєю композицією, фактурністю, поєднанням різних медіа (від акрилу до емалей та аплікації) нагадує незвичайну музику (механічну чи може електронну), яка своїм звучанням складає оригінальні траєкторії танцю, що триває не тільки в просторі, але й у часі.

Ці чудернацькі траєкторії перетинаються з колоссальною енергетикою скульптурних планет Юрія Мусатова. Кожна з планет є візуальною аналогією життя живого організму, з усіма притаманними йому характеристиками — чуттєвістю та пристрастю, пластичністю та динамікою, делікатністю та крихкістю. У поєднанні траєкторій абстрактного живопису та потужної поетичної енергетики скульптур-планет народжується особливий стан творчої піднесенності, особливої художньої чуттєвості.

«На мій погляд, проект є оригінальною і дуже сучасною візуалізацією класичного поняття «художня естетика», яка є однією з ключових складових справжніх витворів мистецтва», — розповідає засновниця Mironova Foundation Тетяна Міронова.

  • Відкриття: 14 травня о 19:00 
  • Mironova Foundation (провулок Лаврський, 9)
  • Вхід на виставку — вільний
  • Виставка триватиме з 14 травня по 6 червня

ugallery1 Автор: