8 квітня у Чернівцях відбулося відкриття благодійної виставки на підтримку Збройних Сил України.
![](https://ugallery.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/ugallery_com_ua_2022_02_виставка_благодійний_аукціон_на_підтримку_зсу-1024x683.jpg)
Благодійна виставка на підтримку Збройних Сил України організована митцями біженцями та чернівчанами, котрі надали притулок митцям із різних міст України, які потерпають від наслідків війни.
![](https://ugallery.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/ugallery_com_ua_2022_03_виставка_благодійний_аукціон_на_підтримку_зсу-1024x683.jpg)
Виставка включає в себе роботи таких митців, як Вєра Бланш, Микола Гончаров, Олексій Сай, Дмитро Максименко, Світлана Раташнюк, Броніслава Тутельман, Анатоль Федірко, Сергій Колесник та інші.
![](https://ugallery.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/ugallery_com_ua_2022_04_виставка_благодійний_аукціон_на_підтримку_зсу-1024x683.jpg)
Також в рамках виставки відбудеться благодійний аукціон на підтримку ЗСУ 15 квітня 2022 року о 16:00 в галереях «Вернісаж» та «Van Holst» за адресою: м.Чернівці, вул. Івана Франка 15 та 14 відповідно.
![](https://ugallery.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/ugallery_com_ua_2022_05_виставка_благодійний_аукціон_на_підтримку_зсу-1024x683.jpg)
Фотографія: Вєра Бланш