В муніципальній галереї Лавра презентують міждисциплінарний арт-проект «Verbalization»

6 липня в муніципальній галереї Лавра буде презентовано міждисциплінарний арт-проект «Verbalization», який направлено на пошуки та побудову системи комунікації між учасниками арт-процесу. В експозиції будуть представлені роботи наступних українських митців: Omnia Voivat, Антон Поперняк, Костянтин Лизогуб, Олександра Ковальова, Євгеній Лапченко, Дарина Микитюк, Альона Кузнєцова, Volt Agapeev, Тарас Бондаренко, Ростислав Гарбар, Олександр Шимбаровський, Віталій Святець, Ірина Ворона, Анна Бартосік, Ярослав Костко.

Мова мистецтва, яка вона? За допомогою різних медіа мистецтво вривається в свідоме і несвідоме людини, викликаючи внутрішню реакцію, зачіпаючи глибинні тригери, заховані від очей інших на невербальному рівні. Але, мета мистецтва — донести думку і почуття того чи іншого художника, змінити або звернути увагу на певні аспекти нашого життя, світу навколо нас, ситуацій, які розгортаються щодня. Мистецтво кричить, але ніхто не чує його. Проект «Verbalization» спрямований на пошуки системи комунікацій між художником і глядачем, між художником і художником, куратором і глядачем, куратором і художником, глядачем і глядачем.

За останні кілька десятиліть варіантів для комунікації стало в десятки разів більше, але якість знизилась і продовжує знижуватися. Кліпове мислення, миттєва доставка повідомлень у месенджер полегшили нам життя, але, разом з тим, прискорили і знецінили кожне написане чи сказане слово. Організатори виставки взяли за мету, як саме змінювався наш світ з виникненням мобільних телефонів, соціальних мереж і месенджерів, в який момент ми перестали слухати один одного, і, водночас, як ця ситуація впливає на мистецтво, його розуміння та існування в сучасних реаліях.

В рамках проекту «Verbalization» відбудуться наступні події:

  • 09.07 – презентація арт-агенції Tuasho.
  • 11.07 – панельна дискусія за сприяння Фундації креативної підтримки «Submarine». Учасники: Влад Тузов – арт-дилер; Анна Авєтова – арт-менеджерка, Дар’я Біленко, незалежний куратор, арт-блогер. Модератор: Маріко Гельман.
ugallery1 Автор: