Рубрики
UKRAINE

У Львові покажуть новий мистецький проект Маріко Гельман “Back To Heaven 101”

Вперше в Україні, і саме у Львові, буде показана серія комбінованих мистецьких творів із використанням унікальної авторської техніки поєднання живопису та штрихування кульковою ручкою на полотні. Відома проникливим психологічним підтекстом своїх робіт, Маріко особисто презентує нову експозицію “Back To Heaven 101”.

Картини є рефлексіями Маріко Гельман на тему суперечливості природи людства, яке потопає у технічних інноваціях, у бурхливому темпі життя. Серія ілюструє шлях людського сумління від міфічного світосприйняття до сприйняття усвідомленого, метаморфози наших уявлень про сакральне та ідеальне. Релігія і віра є однією з наскрізних тем виставки. Художниця протиставляє релігійну іконізацію страждань та самопожертви простому інстинкту самопіклування.

Чи є ми заручниками системи цінностей, яку, власне, і створюємо? Чи справді ми закуті в рамки долі? Чи дійсно ми керуємо власним життям? Кожна картина — це питання, аргументи, відповіді і виклики сучасному суспільству та кожному, хто замислиться, побачивши їх.

Маріко Гельман, художниця українського походження, яка наразі проживає в Празі. Героїня статей “Forbes Ukraine”, “Art Ukraine”, “Asahi Shimbun”. Учасниця більш ніж 40 виставок у різних куточках світу. Авторка скандального муралу  “Дім Куні” та вражаючого перформансу про Чорнобиль та Фукусіму “Деконтамінація”, що виник в результаті тісної трьохрічної мистецької співпраці з Японією.

  • Відкриття: 15 грудня о 15:00
  • SOVA Space (Львів, площа Міцкевича, 8)
  • Вхід на виставку — вільний
  • Виставка триватиме з 15 грудня по 21 грудня