У Харкові відкриється виставка українського художника Сергія Якименко

5 березня в YermilovCenter у Харкові відкриється експозиція українського художника Сергія Якименко. «Paradise Day» – персональний мультимедійний проект, що підсумовує творчу діяльність митця за останні декілька років.

У межах центру будуть представлені масштабні полотна, неонові написи, об’єкти та відео-арт, які заповнять і організують експозиційний простір відповідною, цілком репрезентативною кількістю використаних елементів.

Впродовж довготривалого періоду автором були створені численні живописні та інсталяційні роботи, які реалізовують ідею об’єднання культур Заходу та Сходу.

Головна мета виставки – показати динаміку та взаємоінтеграцію використаних символів та деталей як складових сучасності. Композиційна гра, за задумом, вільно об’єднує новітні художні напрями і жанри, серед яких комікс, графіті та аніме.

Яскраві та хайпові образи, які давно на часі, створюють ефект присутності у 3D-реальності. Бути «тут-і-зараз» для митця означає витіснити себе з вакууму минулого. У світі, що потребує змін, Якименко ставить собі метою зосередитися насамперед на культурних взаєминах, котрі у такому світосприйнятті митця саме й презентує актуальний український поп-арт.

«ЄрміловЦентр – інституція, серед головних завдань якої – популяризація українського сучасного мистецтва та підтримка молодих авторів. Здебільшого ми віддаємо перевагу кураторським проектам, а персональні виставки робимо лише тоді, коли автор пропонує нам оригінальну та яскраву ідею, від якої важко відмовитись. Певні, що виставковий проект «Paradise Day» – саме про це, варто прийти і подивитись», – зазначила директор YermilovCenter Наталія Іванова.

  • Відкриття: 5 березня о 18:00 
  • YermilovCenter (Харків, майдан Свободи, 4)
  • Вхід на виставку — вільний
  • Тривалість виставки: 5.03 – 05.04
ugallery1 Автор: