Галерея Артсвіт оголошує open call на участь у Програмі резиденцій у напрямку «Кураторські практики»

Галерея Артсвіт оголошує open call на участь у Програмі резиденцій у напрямку «Кураторські практики». Кураторка напрямку – Тетяна Кочубінська.

Ми чекаємо на мотивованих кураторів/-ок, художників/-ць, культурних менеджерів/-ок, співробітників/-ць галерей та музеїв. Попередній досвід роботи у мистецькій сфері вітається. Бажано — знання англійської мови. Групова резиденція пройде у кілька етапів та загалом триватиме 2,5 місяці. Протягом цього часу відбудеться 12 теоретичних та практичних занять із залученням міжнародних експертів, два приїзди до Дніпра для знайомства із художньою сценою міста, спільної роботи над виставкою та участі у публічних заходах. Реалізацію підсумкової виставки заплановано на початок вересня.

Ми компенсуємо витрати на проїзд, проживання, харчування для учасників і учасниць з інших міст, а також на підготовку та виробництво виставки.

Щоб взяти участь у конкурсі, будь ласка, заповніть форму за посиланням. В кінці анкети додайте ваші CV та мотиваційний лист обсягом до 2500 знаків. Файли повинні бути у форматі PDF і не перевищувати 10 Мб кожен. Заявку на участь у резиденції для кураторів можна подати до 27 червня включно. Результати ми оголосимо після 1 липня.

Увага! Резиденція передбачає дві поїздки до Дніпра загальною тривалістю 19 днів (в липні та на початку вересня), будь ласка, врахуйте це при подачі заявки.

Програма резиденцій галереї Артсвіт третій рік поспіль відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

ugallery1 Автор: