Рубрики
UKRAINE

Нова виставка Personal Cloudiness від студентів Kyiv Academy of Media Arts

Kyiv Academy of Media Arts запрошує на звітню виставку-перегляд студентів першого курсу full-time програми #KAMA2YP: CONTEMPORARY ART.

2-4 липня студенти підсумовуватимуть весняний семестр та репрезентують художні роботи, створені в майстернях Євгена Самборського, Оксани Казьміної, Сергія Сабакаря, Анни Віноградової, Макса Роботова, Алевтини Кахідзе та Лесі Хоменко. Студенти працювали з рухомим зображенням, мальованою анімацією, звуком, перформансом та скульптурою.

Процес навчання є взаємодією двох колективів — групи молодих художни_ць, які виступають в ролі студентів, та групи старших художни_ць, які взяли на себе роль викладачів. Навчання відбувається через діалоги, медіацію матеріальних об’єктів та технік, створення контексту для власної практики.

Назва Personal Cloudiness виникла в результаті рефлексії молодих художни_ць свого інформаційного та соціального оточення: насичене інформаційне поле призводить до проблеми вибору та необхідності взяти на себе персональну відповідальність. Це хмарне, тривожне відчуття — якщо не характер молодого покоління, то принаймні етап, що потребує детального розгляду.

Традиційно постери до виставок-переглядів створюють студенти KAMA 2YP першого курсу Graphic Design. Серед багатьох сильних робіт обрали постер Єви Годван.

Протягом усів днів виставки діятиме масковий режим для забезпечення комфортних та безпечних умов наших гостей, студентів та викладачів.

Виставка проходитиме в майстерні, за адресою Глибочицька 32Б, ЖК «Покровський Посад», вхід через фойє.

Розклад роботи виставки:
П’ятниця, 2 липня, 18:00-22:00
Субота, 3 липня, 10:00-17:00
Неділя, 4 липня, 10:00-17:00

Щоб відвідати виставку, дуже важливо заповнити форму на сайті, адже вхід тільки за попередньою реєстрацією: http://www.k-a-m-a.com/2yp-personal-cloudiness