Щербенко Арт Центр покаже першу персональну виставку Олександри Токаревої

29 травня у Щербенко Арт Центрі відбудеться відкриття персональної виставки української художниці Олександри Токаревої  «Контакт/Чуття/Запалення».

Серія робіт Олександри Токаревої – це візуалізація особистих переживань, пошуків, аналізу та спроб збагнути природу важких взаємостосунків з оточуючими.

Відверті почуття та інтимні переживання авторки втілені в акварельній графіці та керамічних скульптурах. Свої творіння художниця називає сутностями. Аморфні, ніжні та вразливі – вони подібні на людей, котрі стикаючись необачно наносять та отримують болісні зранення. Сліди їхніх контактів – червоні пульсуючі точки в місцях дотиків. Їх залишають спішно, зухвало, нахабно, іноді несвідомо, проте, часто егоїстично, хтиво і бездумно.

Викриваючи свої біль та зранення в одкровенні, ми понад усе прагнемо гармонії та повного розкриття власної інтимної сутності. Саме таким одкровенням є виставка «Контакт/Чуття/Запалення». Це історія про наше оточення і складність взаємодії у стосунках. Про власний вибір та відповідальність за нього. Адже наші рани залишені тими, кого ми обрали самі.

  • Відкриття: 29 травня о 19:00 
  • Щербенко Арт Центр (вул. Михайлівська, 22B)
  • Вхід на виставку — вільний
  • Виставка триватиме з 29 травня по 22 червня
ugallery1 Автор: